Milwaukee® MILWAUKEE 12V RAPTORXL PIJPSNIJDER RVS M12PCSS54
GTIN: 4058546524746
Niet op voorraad
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
  • Verpakkingsaantal: 1 stuk
  • Artikelnummer: 6047388
  • Productgroep: Pijpsnijder (72279)
  • Merk: Milwaukee®
Dit artikel met onze omschrijving MILWAUKEE 12V RAPTORXL PIJPSNIJDER RVS M12PCSS54 402C 35-54MM MET LADER EN 2 ACCU'S 4.0AH IN KOFFER in de categorie Snijmachines bestelt u bij de Van Buuren Groep.
Omschrijving
  • Tot 45 sneden met één M12™ 4.0 Ah accu
  • Automatisch vergrendelend snijmechanisme snijdt geïnstalleerde pijp met slechts 43 mm ruimte
  • Ingebouwde brandstofmeter en LED verlichting
  • Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M12™ accu's
  • Hoge prestatie 330 rpm motor snijdt 54 mm roestvrijstalen pijp in minder dan 30 seconden
  • Automatisch instelbare kaken passen zich automatisch aan de pijpmaat aan
  • Kan roestvrij staal, koolstofstaal en koper snijden in de maten 35, 42, 54 mm